Menu

Tajemnice Kart Tarota

Ezoteryka jest naszą pasją - zajmujemy się głównie białą magią, tarotem, litoterapią, pracujemy z aniołami.

Przesłanie anielskie na 12-05-18

eristarocistka

Moi drodzy, dawno mnie nie było na blogu i będę pojawiała się niestety rzadko, ponieważ jak niektórzy z Was wiedzą teraz nie mogę już tyle wróżyć, co wcześniej. Dużo śpię, wypoczywam, staram się być w miarę na chodzie, a jest ciężko. Ze względu na to zmienią się troszkę zasady - darmowe wróżby będą robione WYŁĄCZNIE odnośnie dzieci i zdrowia

Prócz tego reszta pozostaje bez zmian, wróżę dalej za "co łaska", można kontaktować się mailowo pod adresem: wiedzmamorska@gmail.com i odpisuję, kiedy tylko mogę i jestem w stanie. 

 

Miej zaufanie
Ta karta zawiera przesłanie, w którym anioły mówią Ci: „Możesz to zrobić!”. Uwierz, że masz wszystko, czego potrzeba, żeby dokończyć swoją misję. Choć być może nie w pełni rozumiesz, w jaki sposób zdołasz ją zrealizować, ufaj, że zostaniesz odpowiednio poprowadzony. Im bardziej zdołasz zobiektywizować tę misję, uznając, że nie chodzi w niej o Ciebie, tym lepiej. Nie słuchaj głosu pytającego: „Kto, ja?”. Znakomicie się nadajesz bo jesteś doskonałym synem lub córką Stwórcy, a anioły otaczają Cię na każdym etapie Twej drogi.

Dodatkowe znaczenie tej kart:

Skup się na chwili obecnej, idąc krok po kroku.
Przekaż wszelkie zmartwienia i obawy Bogu i aniołom.
Poproś anioły, żeby zwiększyły Twoją wiarę.
Ufaj, że dzięki Tobie Bóg wyraża swoją miłość i mądrość.

 

© Tajemnice Kart Tarota
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci